System Pocztowy


SprawdĽ stan swojego salda, zamów i konfiguruj telefon, przegl±daj historię poł±czeń, aktualizuj swoje dane, przegl±daj i drukuj faktury, oraz druki przelewów, przegl±daj własne statystyki, zamów publiczny adres IP, korzystaj z pomocy.

Wystarczy, że zalogujesz się do naszego wirtualnego BOK.
Wirtualne BOK
ID i PIN znajd± Państwo na umowie lub fakturze.


Szybki kontakt


tel.: 48/ 383 19 99
48/ 360 83 72
509 710 450
więcejwww.multifox.pl // oferta / dostęp do internetu / mapa zasięgu


   Oferta dostępu
   Cennik
   Mapa zasięgu

Zasięg sieci MultiFOX

Sieć radiowa MultiFOX oparta na częstotliwo¶ciach licencjonowanych oraz 5GHz dostępna jest w Radomiu oraz okolicach na rok 2016r, w szczególno¶ci:

Kliknij tutaj, by przegl±dać mapkę w osobnym oknie

Zasięg sieci MultiFOX

Mapa pokazuje realny zasięg sieci MultiFOXPoza tymi terenami możliwy jest dostęp, konieczne jest jednak dokładne sprawdzenie warunków technicznych u klienta. Prosimy o kontakt.

Jeżeli jeste¶ zainteresowany radiowym dostępem do Internetu, prosimy o kontakt. Niezależnie od tego czy jeste¶ mieszkańcem powyższych miejscowo¶ci/osiedli czy też nie. Jeżeli znajdujesz się poza zasięgiem naszej sieci, dane uzyskane od Ciebie pozwol± nam na okre¶lenie na które tereny należy poszerzyć zasięg usługi. Będziemy również mogli poinformować Cię o możliwo¶ci uzyskania dostępu radiowego do Internetu, natychmiast jak tylko zaistniej± warunki techniczne.

   FAQ - pytania i odpowiedzi
   Dokumenty
   Zamów teraz !

  © MultiFOX 2005-2020 || home | dostęp do internetu | telefon stacjonarny | mapa zasięgu | kontakt