System Pocztowy


Sprawdź stan swojego salda, zamów i konfiguruj telefon, przeglądaj historię połączeń, aktualizuj swoje dane, przeglądaj i drukuj faktury, oraz druki przelewów, przeglądaj własne statystyki, zamów publiczny adres IP, korzystaj z pomocy.

Wystarczy, że zalogujesz się do naszego wirtualnego BOK.
Wirtualne BOK
ID i PIN znajdą Państwo na umowie lub fakturze.


Szybki kontakt


tel.: 48/ 383 19 99
48/ 360 83 72
509 710 450
więcejwww.multifox.pl // oferta / dostęp do internetu / cennik


   Oferta dostępu
   CennikAktualne PROMOCJE
Od początku swojej działalności partycypujemy w kosztach instalacji internetu w Państwa domu, czy firmie. Dzięki temu możecie Państwo zaoszczędzić nawet 298 zł z VAT. Dokładne ceny instalacji w cenniku. Dalsze oszczędności to niski comiesięczny abonament już od 39 zł z VAT. Zachęcamy do zamówienia usługi.

MIESIĄC GRATIS ZA PRZEJŚCIE

Jeżeli nie więcej jak 30 dni wstecz zrezygnowaliście Państwo z internetu u innego dostawcy, a wiążecie się umową terminową z MultiFOX, oferujemy Państwu miesiąc GRATIS.
Pamiętamy o swoich stałych abonentach, dlatego trwale dążymy do podnoszenia jakości świadczonych usług poprzez stosowanie coraz bardziej niezawodnych urządzeń, oraz szybko reagując na jakiekolwiek awarie. Jesteśmy dumni z tego, że wybraliście Państwo dostęp do internetu za naszym pośrednictwem, dlatego staramy się nie zawieść waszych oczekiwań.

POMNIEJSZ OPŁATY

Dla tych z Państwa którzy podpisali umowę z MultiFOX, a do końca umowy zostało nie więcej jak 6 miesięcy (umowa na 24 miesiące) lub nie więcej jak 12 miesięcy (umowy na 36 miesięcy), proponujemy migracje na nowe pakiety, skutkujące mniejszymi opłatami abonamentowymi.

Skorzystanie z niniejszej oferty promocyjnej skutkuje podpisaniem nowej umowy na czas określony. Zachęcamy do składania zamówień.

MIESIĄC GRATIS ZA POLECENIE

Jeżeli z Państwa polecenia z MultiFOX zwiąże się Państwa znajomy, nagrodzimy Państwa miesiącem GRATIS. Warunkiem skorzystania z promocji jest informacja ze strony osoby podpisującej umowę o tym iż podpisuje umowę z Państwa polecenia.

Oferta dla klientów indywidualnych
Oferta dla FIRM
Inne OPŁATY


   Mapa zasięgu
   FAQ - pytania i odpowiedzi
   Dokumenty
   Zamów teraz !

  © MultiFOX 2005-2020 || home | dostęp do internetu | telefon stacjonarny | mapa zasięgu | kontakt